| Shelovesya a întrebat:

Ce crema este buna pentru marirea sanilor si pentru tonifierea acestora?

13 răspunsuri:
| MoonLight a răspuns:

Nu cred ca exista creme pentru asa ceva. Adica, mna, exista orice pe piata, dar mai bine nu da bani aiurea. Apuca-te de aerobic mai bine. Nu iti garantez nimic, dar mi se pare mai sanatos + ca nu il faci degeaba.

| valentingb a răspuns:

La Plafar, gasesti Ulei de Marar. Este practic un extras din marar, care functioneaza foarte eficient, mareste sanii, ii tonifica, devin mai tari, mai ridicati. Functioneaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una, nu da bani degeaba. Fa sport.

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce anume, daca nu te superi? Vad ca esti foarte documentat..Haltere? Genuflexiuni?

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentingb):

Documentarea mea sint milioanele aruncate degeaba de nepoata-mea. Asa ca nu mai fi ironic.

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei bine, eu cunosc 3 fete, toate trecute de pubertate, pentru care masajul cu ulei de marar, timp de 15 minute pentru fiecare san, a functionat excelent.
Trecute de pubertate, pentru ca nu este eficient in timpul dezvoltarii, ci abia dupa.
Efectele nu sunt fantastice, dar sunt vizibile.
Am fost ironic, pentru ca orice sport de performanta opreste dezvoltarea sanilor, nu de alta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentingb):

Masajul le-a ajutat.

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Uleiul se aplica prin masare, doar nu prin picurare. Normal ca trebuie masat sanul, pentru ca uleiul sa fie absorbit in profunzime. Nimeni nu aplica altfel decat prin masare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentingb):

Uleiul ajuta sa masezi usor orice parte a corpului ca sa nu-ti jupesti pielea. Putea fi orice crema de 2 lei. Comerciantul isi face publicitate ca sa vinda cit mai mult si cit mai bine, iar credulul cumpara si se cearta cu mine.

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja aberezi. Credulul vorbeste din experienta altor persoane, foarte apropiate (intime, ca sa fiu sigur ca intelegi). Mie mi-au placut rezultatele, si nu cred ca ajungeau nici pe-aproape cu un simplu masaj (si am cunostinte decente, pe viitor chiar ma voi califica in acest domeniu). Daca unei persoane nu i-a functionat din cauza a diversi factori pe care gradul de rudenie nu te lasa sa-i afli, nu inseamna ca utilizatoarea TPU nu trebuie sa incerce aceasta metoda, care e chiar ieftina, adica, de unde "milioane"? Costa cateva zeci de lei tratamentul lunar.
In fine, nu voi mai continua. Succes!

| AlexandraPrincess a răspuns:

Solutie de marar si ulei!
Pune marar in ulei si lasa vreo 1-2 zile, si maseaza! :*

| Lorodana a răspuns:

Nu exista asemenea creme straight face

| luvya a răspuns:

Pai poti sa iti faci o tinctura de marar, am auzit ca e foarte buna, sau sa te masezi cu diferite uleiuri, de masline de exemplu si sa faci sport dar nu te astepta la rezultate prea mariwinkingbafta:*