| Elly213 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la Balul Bobocilor?
Nu concurez.
Practic e un spectacol iar eu sunt dintre cei care stau pe scaun.
Dar majoritatea vor sa fie chic asa ca ar trebui sa ma conformez si eu.

Dau >fundita:".

Asa..si parul cum sa-l fac? E mediu.

Multumesc anticipat.

Pupici, pupici!:*

4 răspunsuri:
| Alysson1997 a răspuns:

Ai putea incerca o pereche de jeansi skinny(mulati) negri de preferat cu o bluza mai larguta si cu imprimeu de care vrei dar sa nu fie unul banal gen carouri sau mai stiu eu ce..in picioare ti-ai putea pune o pereche de cizme cu tinte;)se poarta tintele toamna/iarna asta... daca vrei sa optezi pentru o rochita ai putea incerca una tot cu un imprimeu si o curea la mijloc(o sa para ca ai picioarele mai lungi decat sunt de fapt;))si tot cizmele cu tinte sau daca vrei ceva cu to poti incerca botinele de genu http://www.google.ro/......tp?/imgres ..eu un ale ador:D:D....parul ai putea sa ti-l indrepti si sa-l prinzi intr-o coada, de preferat ..la mine la bal a fost foarte aglomerat si bineinteles f cald si cu parul pe spate ti-ar putea fi si mai cald;) iar machiajul trebuie sa depinda de tinuta. daca ea e prea incarcata ai putea incerca niste nuante nude. daca nu pune accent pe ochi sau buze,, niciodata pe amndoua pentru ca ai parea ca o masca! sper ca am fost de ajutor:*

| Justme01xD a răspuns:

Hei!
Aici depinde puţin şi de felul în care te simţi tu bine. Poţi să arăţi foarte bine într-o rochie mulată, de preferat neagră, pantofi cu platformă sau toc simplu, SAU într-o fustă mini, bluziţă asortată şi ghetuţe şi la fel de bine poţi să arăţi în nişte pantaloni mulaţi, asortaţi cu un maieu sau bluză largă şi cu pantofi cu toc.
În privinţa părului ai putea foarte bine să îl prinzi într-un mod suprinzător sau să îl laşi desprins ondulat sau făcut cu placa :d.
Sper că te decizi şi să arăţi fabulor. Succes :*!