| Superagent00 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma spal/sa imi dau pe par ca sa imi creasca mult mai repedeee?

Răspuns Câştigător
| MDRLC a răspuns:

Un foarte bun tratament pentru par este uleiul de ricin. Îl găsești în plafar costa pana în 10 lei și poate dacă ai și ulei de măsline sa le amesteci și sa te dai pe par e foarte bine... Dacă nu e ok.

Răspuns utilizator avertizat
| MDRLC a răspuns (pentru Superagent00):

Îmbunătăţeşte elasticitatea părului
Previne căderea părului şi stimulează creşterea acestuia
Hidratează părul şi îi redă supleţea de care are nevoie
Previne încâlcirea firelor de păr
Are efect de întărire a firelor
Repară membrana celulară deteriorată a părului
Catifelează firele de păr
Previne inflamarea scalpului
Reduce riscul apariţiei mătreţii, mâncărimilor sau iritaţiilor.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cresterea parului nu poate fi determinata de spalarea parului si de mai multe proteine,grasimi in dieta,suplimente de vitamina d,zinc, masline,nuci,avacado, carne de pui, porc, peste, fructe si legume

| Kinda a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, daca gasesti ceva pe net sa ai griji ca poate fi pacaleala.