| PixCuGel a întrebat:

Cu ce as putea sa-mi fac suvite rosii? Sunt blonda.Nu vreau vreo vopsea permanenta sau cv de genu. Vreau sa se ia la cateva spalari.

5 răspunsuri:
| elenukbombonik a răspuns:

Cu nuantator. Si eu am incercat. Dar parul meu e saten inchis si nu se vede bine. Se duce la cateva spalari^^.

| zxzx a răspuns:

Tinand cont de categorie... vrei suvite inghinal? laughing

| papusica987 a răspuns:

Buna.
cu carmin pentru par, mergi la farmacie si intreaba, nu e ft scump.
se ia la cateva spalari.
love struck:*

| blueSky_3324 a răspuns:

Nuantatorul este cea mai buna solutie..il gasesti la supermarket. fundita?!

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Ai putea sa incerci asta http://www.facebook.com/......oararebela sper ca te-am ajutat, fundoi?:*