| chybrytel a întrebat:

Cu ce le place fetelor sa fie imbracati baietii? Mai elegant sau cum? Xic in general nu ma refer la o anumita fata.

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Fetele sunt cochete. Pun foarte mult accent pe imaginea lor. Vor tot timpul sa fie la moda, cat mai atragatoare, mereu in centrul atentiei. Din acest motiv prefera baietii, barbatii care de asemenea se ingrijesc. La ce se uita o fata atunci cand cunoaste un baiat: 1.Parul- fetelor le plac baietii tunsi scurt, fie periuta, fie cu diverse tunsori la moda acum cu tepi. 2. Unghiile. O mana ingrijita e placuta la atingere... Manichiura trebuie sa fie impecabila, fara unghii roase, fara pielite... 3. Dintii- daca nu te nasti cu o dantura frumoasa, macar sa ai o respiratie placuta... Igiena orala e foarte importanta. 4. Pantofii- indiferent ce porti, este foarte important sa fie curati! Tinuta vestimentara, depinde de varsta, de locul in care o porti.
Important e sa fie curata, sa te reprezinte si sa-ti stea bine. Fetelor nu le plac baietii prea impopotonati, cu lanturi, bratari etc... Mai putin, inseamna mai mult. Important e sa fii curat. Parfumul e de asemenea important. Trebuie ales cu grija. Si bineinteles dozat, nu e ok sa mirosi prea strident. Ai retinut? Par aranjat, dinti curati, respiratie proaspata, unghii si maini ingrijite, pantofi curati, fara zorzoane, parfum discret.

36 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Stii... fetele de jos ti-au dat descrierea baiatuli ideal in viziunea lor! sfatul meu...incearca sa fii tu indiferent de fata sau in ce circumstante esti caci, undeva deoparte, sigur, e pus cineva pentru tine! ...crede`ma! ...imbraca`te asa cum iti place tie! ...simte`te bine in pielea ta!(cum e vorbahee hee!)... daca tu te simti bine in pielea ta si te simti sigur pe tine si ceilalti te vor vedea asa cum te simti tu! .parerea meabig grin...by ada!

cami
| cami a răspuns:

Mai chybrytel happy mie personal imi pica fata cum se zice cand vad un baiat la costum si cu toate lucrusoarele alea dp el :X MAI BN mizezi p costum curat, aranjat decat p toate alea de blug sau tricouriwinking

| LuS[z] a răspuns:

Pentru fete conteaza in primul rand desi mai toti spun ca nu e adevarat personalitatea unui baiat. e adevarat si imbracamintea conteza.majoritatea fetelor le plac baietii ingrijiti curati si care sa denote ca e sigur pe felul cum se imbraca.imbracamintea depinde foarte mult de oocazia si locul unde trebuie sa apari.iti dai seama ca daca te duci cu o fata la opera si te imbraci foarte strident automat o vei pune pe fata respectiva intr-o situatie jenanta as aca eu zic ca sa te gandesti la locul unde te duci si in functie de asta sa faci in asa fel incat sa ai o tinuta potrivita pentru acel loc dar in acelasi timp sa te simti si bine in aceea vestimentatie

| bravd a răspuns:

Important este sa fii ingrijit. Sa fii curat, sa ai unghiile taiate, igena orala corespunzatoare (cum a spus cineva inaintea mea happy )Conteaza sa ai gust la haine, sa iti asortezi sosetele cu pantofii. Regulile sunt simple: la blugi pantofi sport, hainele sa nu fie lalai (daca nu esti rapper) cat de cat asortate.

| chybrytel explică:

Multumesc mult celor care m-au ajutatwinking raman dator happywinking big grin

| LaurLS a răspuns:

Fiind baiat consider ca la o varsta frageda adica in adolescenta la 15. 16 17 ani in sus nu conteaza foarte mult partea financiara ci mai mult cea fizica si morala a unui baiat pentru o fata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi si mie mea prins bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le multumesc fetelor de jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza atata timp cat e la modalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In blugi si ceva mai asortat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... ced ca feelor le-r place ca baiatul sa aiba u stil anumit.si chiar o frizura deosebitatonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... unele fete au prea multe fite si nu se stie cat o sa le placa vestimentatia eleganta, sport cu o pereche de blugi si eventual o camasa sport in patratele dupa parerea mea sau de ce nu si stilul rock e cool laughing nu tuturor le place rockul:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 ani ..Si am avut pana acum 21 de Iubite care mau placut cu adevarat si unele chiar plangeau dp mine...SI doar ma Inbracam in trening adidas alb negru rosu si tenesi Cum sunt la moda acum+O freza.....Mai mult conteaza FATA dantura si respiratia si sprancenele s l mai pensezi cate o datawinking...Ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un baiat le plac banii tongue nimic altcevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador sa vad baieti care nu se imbraca in fiecare zi cu aceleas hainehappy adica are un sifonier vast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de obicei cand ma vad cu o fata ma imbrac cu o camasa alba deschisa la primul nasture cravata bombonie pantaloni stransi si albi si ori pantofi albi ori confersi dar de preferat pantofi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sasasas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La o anumita fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor le place ca baetii sa fie imcracati in custume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai asa cum sa-ti zic cu blugi de firma tricou hanorac si geaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pereche de jeansi un un tricou funny cu un animate pe el si niste tenisi e o tinuta perfecta si comoda totodata! dar nu uita de par (preferabil funky), ingrijirea orala si manichiura de asemenea! have fun :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! parerea mea despre aceste fraze sunt, in primul tr sa-ti pui accent pe hainele unde trebuie sa de duci, cum ar fi de ex; la facultate sa de duci la drept imbracat in trening sau la fotbal in costum, ar fi de ras lumii, acum fiecare da cu parerea, dar in primul rand transpiratia strica reputatia poti sa fii presedintele tarii, daca poluezi e naspa, pentru ca iti strici reputatia si nimeni nu de vrea aproape.ptr ca-i apa pe toate drumurile.pa pa v-am pupat pe portofel bogdan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A si inca ceva, sa nu luati aceleasi hainele zi de zi pentru ca-i mai bine de tine mirosi proaspat da bine la fata, nu conteaza daca ai tricou original sau normal conteaza sa fie curate sa fii fresh si sa le schimbi mereu si freza sa fii tuns mereu acum fiecare crede cum vrea.bogdan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da u cate gagici ai avut pina acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza elegant sa nu depinde de tine cum iti este tie mai comod!
desigur ca in anumite situatii, nu tot timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele cu zodia capricor sunt atrase de baieti imbracati in rosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu consider ca unui baiat ii sta extraordinar cu blugi, o camasa descheiata de tot sau la primul nasture un tricou sau o maleta, cu adidasi, par facut, spalat pe dinti, respiratie suportabila, dat cu un parfum nu putind a sconcs, unghii si maini curate, conteaza sa fii la moda si asortat, dar cel mai important lucru e sa stii cum sa te comporti si sa fii de treba, eu asa sunt si trebuie sa recunosc functioneaza de minune pentru ca am din ce fete sa aleg potrivita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai cel mai bine va spun eu : la femei le plac barbati imbracati in costumul lui adam cel mai bine fratilor o sa aveti o gramada de femei bafta