| littledevil4ever a întrebat:

Cu ce mă pot da pe corp să mă bronzez mai repede?

Răspuns Câştigător
| FruttiFresh300 a răspuns:

Ulei de bebeluși sau ulei de măsline. Eu asta folosesc. Doar că nu trebuie să te dai cu un strat gros, adică pui foarte puțin.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ulei de masline, dar dupa ce te-ai bronzat deja si la ore safe altfl risti sa te arzi rau (de la soare big grin )

| sierra1 a răspuns:

Natural, cu o baie spumoasa de soare.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Cu petrol brut!

| NicoleEazi a răspuns:

Ulei de masline, ulei de bebelusi, sau te stropesti cu apa la intervale mici de timp in care stai la plaja cat sa fie mereu apa pe pielea ta sa traga soarele, sau daca esti la mare intri in apa sa te uzi de cate ori esti incalzita de la soare