| LovelyGirl_7041 a întrebat:

Cu ce machiaj ar trebui sa ma dau pentru o petrecere la Hollywood? Vreau sa ma imbrac intr-o rochie mov si cu pantofi negri... Va rog ajutati-ma! Va fi acolo Joe Jonas si mi-a promis ca o sa danseze cu mine!

Răspuns Câştigător
| NimeniCelebru a răspuns:

Un machiaj negru, cu sclipici ar fi perfect.
Nu ar strica si niste gene falsewinking
Succestongue
ps:Eu te cred...
Fundaa?

18 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Pai pentru spitalul de nebuni nu ai nevoie de machiaj. sau roaga pe cineva sa te invineteasca la ochi sa te asortezi cu rochia. distactie placuta oh go on

| glamvintage a răspuns:

Smokey eyes, nude lips

| Kerli a răspuns:

Iti spun sincer : si eu am fantezii din astea cu vedete dar eu nu le fac publice rolling on the floor

| bombonica22 a răspuns:

Da ce mintebogata ai laughing nu te supara

| Fluture a răspuns:

rolling on the floor
Asa ai visat azi'noapte?laughing
laughing
Oricum...incearca Smokie Eyes.laughing

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Bine, o sa ignor faza cu joe jonas care mi se pare putin cam exagerata dar in fineȘuite aici un site http://desprefrumusete.blogspot.com/2010/01/machiaj-in-nuante-de-mov.html (drept sa iti spun prima poza imi place mult mai mult). si acesta e frumos http://tutoriale-machiaj.blogspot.com/2010/07/smokey-eyes-mov-si-auriu.html

| NoMusicNoLife a răspuns:

Oaw :o joe jonas? raised eyebrows serios?
nu te cred.batting eyelashes

| MissFashionPrincess a răspuns:

... si cand te-ai trezit era dimineata laughing

| KateNoH8 a răspuns:

Ooo ce super, am auzit ca lui Joe ii place movul, saluta-l din partea mea. Esti atat de norocoasa, eu am intalnit-o doar pe Hannah Montanna si mi-ar placea sa o il intalnesc si pe Justin Bieber. Iti bati joc de noi nu? raised eyebrows

| LoveAngel223 a răspuns:

Este logic ca raspunsul castigator este un alt lingau care zice ca o crede doar pentru fundita.app cati ani ai? mai mult de 10 ani nu ai...

| Florennce a răspuns:

Ma bucur pentru tine rolling on the floor rolling on the floor wow cata imaginatieee... nu stiam ca mai exista asa ceva
laughing laughing nu mai pot de ras ::laughinglaughing pupici kiss

| andreutzza04 a răspuns:

Da incredibillaughing) daca te duci la o petrecere cred ca un eyeliner e suficient si putin gloss:Xo sa ai niste ochi superbi

| maya202 a răspuns:

Paii o sa ajungi acolo o sa dansezi cu el si dupa aia o sa pici... DIN PAT SI O SA TE TREZESTI DIN SOMN!
ia nu te mai da tu interesanta si gaseste ceva de facut!

| dienutza2020 a răspuns:

Ca vis frumos...nu stiam ca visele pot fi asa frumoase

| deiutzza26 a răspuns:

Eu te cred si nu conteaza neaparat cum areti conteaza sa fi tu insati si sa te distrezikiss

| Alina31 a răspuns:

Daca doresti trusa profesionala make up 180 culori gasesti la mine la 145 ron . backbeat2000_2000@yahoo.com. vei avea trusa precum make up artistii.

| Sel98 a răspuns:

Ha ha! Pentru un vis ar fi potrivit machiajul mov. Nimeni nu te crede ca Joe danseaza cu tine. Daca e real eu sunt Ashley Green.