| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce pot asorta o pereche de pantaloni in genul acesta:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:110&biw=1280&bih=835

Răspuns Câştigător
| Yuppz a răspuns:

Buna!

Fiind ei deja crem,clar nu o sa pui o bluza sau tricou tot crem! Poate o culoare mai inchisa(maron,negru),sau bluze inflorate,dar nu prea colorate.
Ca accesorii poti pune o bratara argintie,niste cercei lungi, fara colier, pantofi cu platforma si pe deasupra un sacou.

Succes!

1 răspuns:
| Aleeeecs a răspuns:

Pai poti sa ii asortezi cu o bluza sau untricou cu multe floricele. si cu o geanta mare cu o pereche de ochelari si parul desfacut.si cu niste pantofi cu toc. sper ca ti-am fost de ajutor