| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cu ce sa ma dau pe par sa nu mi se increteasca de la frig, eu am parul cret si am placa destul de buna si vreau sa imi stea drept bine afara. mie mi se increteste urat se face in fata nu stiu cum ca lana paracalaughing. ajutati-ma cu o parere va rog:*

8 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Da-ti cu fixativ dupa ce il intinzi

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Esperança):

Stii sigur ca merge?hee hee mie numai in fata se increteste se face foarte urat.alta solutie nu ar fi?

| Esperança a răspuns (pentru Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Alta solutie nu stiu. eu asa fac si mergewinking

| CreatssaBaiiInteligentule a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa faci dar iti dau un sfat.NU face marea greseala sa dai cu fixativ.Am o prietena care a facut paduchi de la fixativ.happy

| ClaudiaaMM a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa iti pui o caciula in cap astfel in cat parul sa nu ia contact cu aerul rece. Asa mi se intampla si mie, si eu asta fac!

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru ClaudiaaMM):

Ai parul cret? nu te dai cu nici o solutie pe par?

| ClaudiaaMM a răspuns (pentru Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Nu am parul cret dar la aer rece mi se fac bucle in fata. Parul meu e putin mai ondulat si il indrept in fiecare dimineata. Solutiile uneori iti pot face rau parului.

| ClaudiaaMM a răspuns (pentru Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Nu am parul cret, il am putin ondulat, il indrept in fiecare dimineata dar la aer rece se onduleaza in fata. De aceea eu il tin acoperit.