| Andreea_4805 a întrebat:

Culoarea naturala saten mediu.acum sunt roscata. vopsita. ce culori se prind de roscat?

4 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

O nuanta de roscat mai inchisa)in cazul in care nuanta pe care o ai acum e una deschisa), negru, saten inchis si cam atat cred thinking

| Lorelai a răspuns:

Brunet, ciocolatiu, violet, visiniu etc daca e un rosu deschis merge si saten sau blond inchis. Daca vrei sa te faci blonda, decoloreaza-te putin, nu patesti nimic rau.

| Andreea_4805 explică:

Un saten mediu as vrea. e un rosu cireasabig grin

| alma90 a răspuns:

De obicei, mai inchise decat el. poti incerca un saten, castaniu, daca recurgi la negru, gandeste te ca nu vei scapa usor de el.