| Manuelalove a întrebat:

TPU toti baietii Nu ma plac de ce ar putea fii ca eu cateodata mai tip la ei? Si cum pot SA ii atrag?

Răspuns Câştigător
| Rainmaker a răspuns:

Buna Manuela!
Cum sa te placa baietii daca tu tipi la ei? Fi si tu mai amabila, mai draguta, mai atenta.Ai sa observi ca se mai schimba lucrurile.Ai vazut tu vreodata un caine sa fuga de vorba buna?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca tipi la baieti nu e bine, te cred mai baietoasa.Incearca sa fii feminina, amabila, senzuala, draguta si sociabila cu ei si ii vei atrage.Glumeste cu ei si raspunde la orice invitatie, abordare din partea lor.happy Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de temperamentul tau...cat despre intrebarea a doua iti recomand sa mai dai jos din haine happy

| IonutIoni123 a răspuns:

Ai putea sa fi draguta dar totusi ar fi ok sa le mai dai o palma pe spinare, nu stiu de ce dar mie imi place cand imi fac asta fetele laughing

| Manuelalove explică:

Multumesc de sfaturi o sa incerc asta!