| anonim_4396 a întrebat:

Da-ti-mi si mie un sfat! Cum credeti ca as putea sa combin o fata, vorbind pe facebook logic, cu ce sa incep sa vorbesc cu ea ca sa o impresionez pe aceea fata ca sa se atraga de mine? Dau funda celui mai serios raspuns.

Răspuns Câştigător
| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Depinde ce esti dispus sa faci si daca vrei o relatie cu ea, sau doar sa "te combini cu ea pe fb". Oricum, poti sa urmaresti daca joaca vreun joc dragut si sa ii trimiti cereri pentru acel joc, sa urmaresti cand nu-ti raspunde, apoi sa intri in privat si sa o rogi sa iti raspunda la cereri, spunandu-i ca il joci si tu, iti place si tie, sa ii spui ca vrei sa o cunosti mai bine si sa o intrebi ce altceva ii mai place. Acelasi lucru merge si cu o formatie preferata, ii spui ca ai vazut ca si ei ii place aceeasi formatie si ii ceri o recomandare in privinta unei melodii.

| anonim_4396 explică (pentru Maria_Elena_Chirca_1991):

Multumesc, mai astept pareri, daca nu vine nici una funda e a ta!

1 răspuns: