| InnInn a întrebat:

Buna!
Am un par lung si putin ondulat. Nu stiu cum sa mi-l mai fac cand plec la scoala. M-am saturat sa il tot prind in coada. Nu am timp dimineata sa stau prea mult in fata oglinzii, as prefera sa dorm nu sa stau 50 de minute in oglinda.
Ce as putea face sa fie si altceva in afara de o simpla coada?

1 răspuns:
| Sayiumi a răspuns:

Eu îți zic că cel mai bine ar fi să îl lași pe spate dacă îți place și nu te deranjează de oarece coada dă oricui aspectul de frunte mare si lată și când te uiți vezi fața în totalitate unele cosuri punctele negre de pe nas dar dacă ai tenul curat sau nu te deranjează și vrei eu îți zic că ceva simplu sunt 2 codițe dar nu în vârful capului ci jos la ceafa gâtului sau 2 codițe împletite dar de sus de la frunte dacă știi la ce mă refer până jos ar trebui să pui pe cineva sau singură ia vreo 5 min max 10 sau 2 codițe sau o codiță împletită dar să o împletește întro parte și după să tragi să o faci mai largă mai mare astea ar fi cele mai simple