| Andreea132003 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac parul sa stea drept drept acasă fara sa il mai tocesc si sa il mai ard cu placa?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Testament cu keratina la salon care te tine o luna, 2, 3 in functie de parul tau. Altceva n-ai ce sa faci, daca existau alte metode mai erau fetele proaste sa-si arda parul cu placa?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa-ti faci parul drept,; lasa-l natural ca este mult mai frumos si mai sanatos.
Placa electrica il arde si in timp iti cade masiv, fiind nevoita sa-l tunzi foarte scurt.
Un par sanatos si frumos, trebuie spalat cu sampon si balsam si clatit foarte bine. Uscarea lui este indicata sa se faca prin: tamponare cu un prosop si lasat liber sa se usuce, fara feon, sau alte aparate electrice.