| Kyzz a întrebat:

Cum as putea sa imi scot cosurile mai usor fara sa ramana urma rosie?

4 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Cel mai bine le lasi tu acolo. I mean, stiu ca arata naspa. dar daca ti le storci o sa-ti ramana semne si o sa arate si mai urat.

| RealLife a răspuns:

Este o solutie. se cheama Tinctura. gasesti la farmacie. mai intai atenueaza petele rosii si dupa iti inchide porii pentru. a ti de vindeca cosurile. pui pe vata putin si te faci dimineata si seara. mai mult de 15 lei nu costa. si eu ma fac si aproape nu mai am deloc. daca mai ai puncte negre du-te la cosmetica sau scoateti-le deoarece o sa ti se faca altele si Tinctura iti va face punctele negre mai greu de scos.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai7best a răspuns:

Dermatolog