| Balboa a întrebat:

Fetelor: stiu ca nu e bine, dar eu nu imi las cosurile in pace. acum am o mare mare urma rosie pe nas. cum sca[p de ea? va rog ajutati-ma. funda. :*

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna RoccoR,
E bine sa iti lasi cosurile in pace pentru ca daca tot umbli la ele si vrei sa le spargi se poate sa nu fi foarte curata pe maini si cosul sa se infecteze, sau daca nu il spargi bine sa ramana urme sau cicatrici.
Poti sa faci urma ta rosie de pe nas sa dispara folosind un creion corector pentru cosuri de la Oriflame sau orice altceva. Mai poti incerca cu lamaie daca vrei.
Pa, pa

4 răspunsuri:
| KaRy a răspuns:

Incearca cu fond de ten. dar nu stiu cat de bine il va acoperi

| gabytza99 a răspuns:

Da-te cu diferite creme speciale iar fata ta va fi curata, fara pete si fara cosuri.

| Deeeeeeeeeea a răspuns:

Gheata e cea mai indicata. pune un cub de gheata pe pata aia

| nycoleta_1016 a răspuns:

Da cu alcool medicinal :d