| adiina11 a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac la sedintele photo pentru album? Sunt clasa a 8-a.

13 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Pai, presupun ca trebuie sa faci mai multe poze. Pentru o poza, alege stilul casual/sport care te caracterizeaza cel mai bine: jeansi inchisi la culoare, adidasi, un tricou dragut, o vesta de blugi sau un hanorac si putine accesorii. Poti opta si pentru stilul mai elegant: dresuri negre, o rochie potrivit de lunga, pantofi cu toc si acesorii potrivite rochiei. Sau ceva mai nebunesc, ca sa spun asa: niste colanti colorati si haiosi sau jeansi rupti, un tricou mai rupt pe la maneci cu un model haios, bratari si cercei mari, adidasi. Sau o alta idee ar fi sa te imbraci mai clasic, simplu, fara prea multe accesorii: pantaloni sau fusta neagra, camasa alba, sacou negru, pantofi cu putin toc, o bratara sau doua, un colier cu margele negre si cercei finuti.

| Dollicious a răspuns:

Si eu sunt in a8a.O sa-ti spun cu ce ma voi imbraca eu, poate te inspiri.Nici eu nu sunt o fire prea eleganta.Asa ca voi imbraca o camasa gen: http://www.maxine.ro/detaliu-Bluza-4001.html
cu niste pantaloni negrii de stofa, si niste pantofi cu calcaiul inalt sau balerini, nu stiu exact:-?

| Andreutza016 a răspuns:

Poti incerca o rochie cu cateva accesorii, o fusta si o bluza la fel cu accesori dar sa nu lipseasca costumul de baiewinking... Funda?

| adiina11 explică (pentru Andreutza016):

Mersi pentru toate ideile! Mai astept sugestii!

| Doreliana a răspuns:

In ceea ce te face pe tine sa te simti cel mai bine, sa fii comoda, relaxata, linistita, sa te simti frumoasa.Adopta o tinuta casual - blug skinny, tricou, sacou boyfriend-cu manecile indoite pana la cot si o pereche de pantofiori draguti deschisi in fata. Daca esti prea departe de acest stil, lasa-mi mesaj si o sa incerc sa iti recomand ceva ce se apropie mai tare de tine.Nu uita, cel mai important e sa te simti bine, sa te simti frumoasa si sa ai incredere in tine si in ceea ce esti imbracata si clar o sa ai niste poze reusite

| adiina11 explică (pentru Doreliana):

Eu prefer stilul sport dar la poze as vrea sa fiu imbracata si cu ceva elegant.

| Doreliana a răspuns (pentru adiina11):

Casual inseamna imbinare intre sport si elegant, totusi daca spui ca preferi stilul sport, dar doresti ceva elegant, cea mai simpla trecere cred din perspectiva ta inseamna, o rochita simpla, o pereche de pantofiori foarte comozi si ceva accesorii simple sau un pantalon, o camasutza si un pantof cu toc

| lauralovefashion a răspuns:

Hei, depinde foarte mult si stilul tau vestimentar.In principiu te-as sfatui sa optezi spre culori precum griuri colorate. Daca vrei sa fii eleganta poti lua o fusta care sa nu-ti acopere genunchii sau pantaloni rosii, un tricou vintage(daca il iei cu fusta sa fie bagat in fusta + strampi)si pantofi cu toc. Sper ca te-am ajutat! Succes!

| GeoJill29 a răspuns:

Daca spui ca tie iti plac mai mult tinutele casual-sport eu iti recomand niste blugi putin rupti(in limita bunului simt)cu un tricou alb (simplu fara model)iar peste o geaca de piele neagra cu niste pantofi cu toc mai nebuni asa (ceva gen animal print sau colorati)ca sa dau un pic de culoare outfit-ului tau...Nu stiu ce sa zic acum faci cum iti place si cum vrei.
P.S.:http://www.google.ro/......tp?/imgres de genul asta :D. sper sa iti placa

| Ralu_5701 a răspuns:

Adinalaughing la asta ma gandesc si eulaughing)

| adiina11 explică (pentru Ralu_5701):

laughing) gasim noi

| Ralu_5701 a răspuns (pentru adiina11):

Normallaughing