| gєσяgιαηα a întrebat:

Cum as putea sa ma inalt? Si, este adevarat ca portocalele te inalta? Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| εмiLч97 a răspuns:

Heyhappy
Da, se mai poate creste. Eu spre exemplu vara trecuta vroiam sa invat sa inot( eu stiam cate ceva: pluta, fluturele) si atunci aveam 1.60 iar acum am 1.70 si am practicat toata vara si chiar mi-a placut. Inotul este relativ usor trebuie doar sa ai rabdare, sa nu fii panicat atunci cand te ineci. Iti recomand ca dupa ce stii bine sa inoti, in bazin poti sa faci asta: iti pui ochelarii de inotator/scafandru, iei o gura de aer si te scufunzi, si incearca ca inoti daca nu lasa-te ca apa sa te aduca la suprafata. Chestia asta am facut-o si eu chiar in tarile straine: Grecia, Bulgaria. si este foarte frumos sa vezi pestii inotand. Sper ca te-am ajutat happy

6 răspunsuri:
| andreea25_8864 a răspuns:

Pai.portocalele nu te inalta. poti sa practici un sport.de exemplu inot.sau baschet.eu de exemplu am practicat inot si m-am inaltat un pic. pupici :*.

| andreea25_8864 a răspuns:

Pai.portocalele nu te inalta. poti sa practici un sport.de exemplu inot.sau baschet.eu de exemplu am practicat inot si m-am inaltat un pic. pupici :*

| αηηα a răspuns:

Incearca sa practici un sport, de preferat inotul happy

| rolly3342 a răspuns:

Mananca 10 kg de portocale pe saptamana si o sa cresti.serios.cyau

| Vlad1998 a răspuns:

Dupa mine asi zice ca nu portocalele te inalta de exumplu eu fac baschet de 1 an si de la 1 m 70 cm am 1 m 78 cm

| Dragutza12345678 a răspuns:

Ajuta daca inoti sau joci volei.