| love_4320 a întrebat:

Cum as putea sa scot petele de grasime de pe un maiou?

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cu vanish

| G a răspuns:

Pui pudra de talc pe pata, lasi asa cateva ore bune (de exemplu pui seara si lasi pana dimineata), apoi scuturi talcul si speli maioul normal.

| tina28 a răspuns:

E o metoda un pic cam vechie sau sa spun foarte vechibig grin cand ferbi fasolea stii apa aia care o lasa ele de o culoare mai albicioasa? ei iei apa aia o strecori o pui intr-un lichean si bagi maiou il lasi cateva zeci de min 20-30 si il scoti il storci si il speli cu detergent si gata si nu glumesc crede-ma functioneaza mai bine decta orice alt produs.asta in cazul in care e o pata mare daca e un mik incerca cu produs care indeparteaza grasimea. dar eu una raman la varianta mea

| zooooza a răspuns:

Incearca cu Vanish.
Daca nu merge cea mai buna solutie e foarfeca.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Sincer incearca nu solutiile speciale

| danteluta a răspuns:

Incearca cu detergent de vase, daca nu vrea cu vanish

| deea_7254 a răspuns:

Cu benzina, pui pe putina vata si iese happy succes

| Jenny_9204 a răspuns:

Detergent de vase