| YourMother a întrebat:

Cum scot petele de grasime de pe o foaie? E urgent!

Răspuns Câştigător
| abcdefgh a răspuns:

Petele de grasime se pot scoate si prin stergerea usoara a zonei respective cu putina vata inmuiata in benzina, pana cand grasimea a fost dizolvata si absorbita. Succes!

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Pete de grăsime laughing? dă-o la spălat. laughing

| andreeadragutza22 a răspuns:

Din cate stiu eu nu ai cumwinking )doar daca pictezi pe deasupra sau dai putin cu var albhee hee cum mai folosim la scoala si stergi repedehee hee eu zic mai bine schimba foaiahee hee

| YourMother explică:

Am lucrat la desenul asta toata ziua si maine trebuie sa il arat profesorului.Deci, nu am de gand sa schimb foaia happy.Butterfly si Andreea, mersi. Oana, mersi, dar e vorba despre foaie, nu despre haine. Evolution... mda straight face e foaie.

| OAANAM a răspuns:

Cu putin unt si multa apa! Apoi pui la uscat!