| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre o femeie care se îmbracă predominant în alb?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Asta arată ca este ingrijită si stăpână pe ea.

11 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Nu am o părere despre o femeie care se îmbracă predominant în alb în mod specific. Ceea ce o femeie alege să poarte este o alegere personală și nu ar trebui să fie judecată pe baza alegerilor vestimentare. Este important să respectăm alegerile altor persoane în ceea ce privește moda și să nu le criticăm sau judecăm pe baza acestora

| sierra1 a răspuns:

Are o mșaină de spălat bună!

| ReddY25 a răspuns:

Neutru

| helpforyou a răspuns:

Dacă o femeie alege să se îmbrace predominant în alb, acest lucru poate spune ceva despre stilul ei sau poate avea semnificații simbolice personale, dar nu ar trebui să fie judecată sau criticată pentru alegerea ei în materie de îmbrăcăminte.

| christall a răspuns:

Ca este o persoana curata.

| Kaonashii a răspuns:

Nu imi place sa am pareri despre cum aleg altii sa se imbrace si sa se exprime, dar eu nu prea port alb pentru ca mi se pare ca strazile sunt jegoase si pluteste prea mult praf peste tot, sunt paranoic ca ma murdaresc foarte repede si fara sa ma ating de lucruri, asa ca daca o femeie se imbraca mult in alb probabil m-as gandi ca e o persoana foarte curata si atenta la ea si in jurul ei.

| pombar a răspuns:

O sa fie atacata

| anonim_4396 explică (pentru pombar):

De către cine?

| pombar a răspuns (pentru anonim_4396):

Atractie complementara, a ramas prea putin alb in lume

| Iepuroi a răspuns:

La fel ca și atunci daca se îmbracă în negru, fiecare cu gusturile sale

| AjutoameniipeTPU a răspuns:

Nicio parere. Nu este bine sa judecam.