| marianaustroi a întrebat:

Cum ati descrie persoanele din zodia sagetator

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Ciudate, posesive, geloase. Au si o doza de inteligenta, si asta ii ajuta mult. Compenseaza celelalte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agitate.

Răspuns utilizator avertizat
| milkie a răspuns:

Sarcastice, putin reci, inteligente, observante.

| DricA a răspuns:

Persoanele din zodia Sagetator sunt misterioase si un pic cam prea sensibile. Insa au cuvant, respecta ce zic si nu se intorc din drum, sunt foarte hotarate. Asta poate fi si bine si mai putin bine, depinde cum te intelegi tu cu ei si ce asteptari ai. Gasesti pe zodiacool.ro descrieri mai detaliate.
https://www. zodiacool.ro/zodii/zodiac-european/sagetator