| Justmeee a întrebat:

Cum credeti ca este bine sa te imbraci la o prima intalnire cu un baiat pentru a-i face imprese bunabig grin...raspundeti plzbig grin...chiar si baietii... voua cum v-ar placea sa se prezinte o fata la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Dianna a răspuns:

Fii tu insati.imbraca`te cum te imbraci de obicei. daca are capul pe umeri, va aprecia asta.happy! E cel mai bine sa fii tu insati.asa isi va face o parere pe care si`o va mentine pe cand daca vrei sa pari ceva ce nu esti gandeste`te cum va fi cand o sa`si dea seama ca nu esti la fel ca la prima intalnire! Fii naturala!

8 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Cum te simti tu bine! Pentru prima intalnire ti-as spune sa te imbraci cu un plovaras cu o curea in talie, o pereche de pantaloni, blugi si niste ghetute, ceva simplu dar care sa dea bine in acelasi timp.Nu iti expune prea mult sanii.Nu cred ca i-ar conveni sa aiba o gagica care sa umble mai mult dezbracatabig grin
Machiajul cat mai natural, fon de ten si rimel cred ca este de ajuns!
Succes!happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Oricum te simti tu bine.
Eu apreciez o fata la o intalnire daca e imbracata comod, incaltata fara tocuri, fara machiaj si mai ales fara buze tuguiate.

nony
| nony a răspuns:

Cat mai natural.Nu vreau sa-si ia pe ea cele mai noi haine, si acasa bate vantul in sifonier.
Cat mai casual.Baietii apreciaza naturaletea fetelor. Aaaa. daca e vreo unu fan Gutá. daca nu ai 3 kile´ de aur la gat, nici sa nu iesi din casahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| kllass a răspuns:

Era bine daca specificai citi ani ai... Daca ai pina in 15 asculta-le pe fete. Daca ai mai mult de 15 poate ar trebui sa iei in considerare o tinuta sexi. Obligatoriu sa nu fi fardata excesiv.Gindeste-te ca e prima intilnire si prima impresie conteaza. Daca va stiti mai de mult cu atat mai bine, ii poti arata ca poti fi si altfel. Dar daca va cunoasteti de mai mult timp si stie cum te imbraci zi de zi imbracate casual sa nu-i arati ca intilnirea cu el o iei ca pe ceva special.Prea multicel de scris pe subiectul asta si prea multe necunoscute. Bafta.

| Clutsky a răspuns:

NU foarte sexy! imbraca-te cat de cat elegant (acum depinde si unde va duceti), nu foarte diferit fata de felul tau de a te imbraca in viata de zi cu zi, ca n-are rost sa fi altceva decat nu esti!

PS : si nu te farda intens!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa sa te mai imbraci... Du-te dezbracata sa vezi pe urma ce impresie buna o sa-i faci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... fii naturala...