| andra95 a întrebat:

Cu ce te imbraci la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| pissicutzzamik a răspuns:

La prima intalnire nu trebuie sa iesi prea mult in evidenta, trebuie sa te imbraci astfel incat sa te simti bine in pielea tahappy
NU o sa te imbraci intr-un anumit fel doar pentru ca iti sta bine, daca nu te simti bine.Simte-te confortabil, daca ii place de tine, va aprecia astahappy

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Te imbraci normal ca atunci cand iesi cu prietenii la plimbare, nu trebuie sa iesi in evidenta cu nimic, ci asa cum esti de obicei.

cami
| cami a răspuns:

In niciun caz tipator la cer, fusta pana-n cur, decolteu fff generos, toc cui de 14, si rosu-n buze. As parea mai degraba una de pe DN1 laughing

cami
| cami a răspuns:

Asa ca...alege ceva care sa te reprezinte si in care sa-ti stea bine. happy

| Delia a răspuns:

Depinde unde mergeti.Eu as opta pentru ceva ce sa-mi caracterizeze personalitatea si stilul, dar in acelasi timp si confortabil. Or, daca te imbraci cu haine neobisnuite pentru tine, ai putea crea o impresie eronata.Fii tu insati

| carminaburana43 a răspuns:

In ceva in care sa ma simt confortabil dar sa fie si sexy, un stil sexy de bun gust.

| alinaandrei a răspuns:

Eu consider ca trebuie sa fii imbracat decent, iar in primul rand conteaza flerul si naturaletea ta cel mai mult

| marsy a răspuns:

Cit mai atragator. mai frumos. prima intilnirewinking prima impresie :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantalon scurt si papuci daca e iarna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La prima intilnire zici? pai daca este cu politia? m-am dat dracu! si ca sa raspund; cit mai lejer! aleg o tinuta care sa ma reprezinte! sa ma simt in apele mele! OK?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu niste haine moderne pentru a te simti foarte confortbil si extraordinar.Pentru a arata bine si sa-ti placa tie insusi!

| stefania_1130 a răspuns:

Ai cunoscut pe plaja, v-ati privit si restul a venit de la sine. Ajunsi acasa, te suna! Prima voastra intalnire! Cea mai importanta problema este evident cu ce te imbraci.

Urmeaza acesti pasi simpli si viziteaza magazinele TinaR (unde o sa gasesti reduceri masive) pentru a gasi outfit-ul perfect.

In primul rand, trebuie sa iti arati partea romantica. Nu e necesar ca totul sa tipe pe tine, dar este necesar sa ai un strop de feminitate. Asorteaza un top lejer cu o pereche de pantaloni sau cu o fustita inflorata. Rozul poate fi o alegere potrivita care sa inspire romantismul (si de obicei arata bine pe oricine). Din magazinele TinaR, poti sa alegi fusta perfecta asa ca profita de reducerile verii si gaseste ceea ce cauti.

Apoi, gandeste-te ca imbracandu-te precum Lil'Kim la prima intalnire, poate sa-i atraga atentia, dar cu siguranta nu si afectiunea, sau cel putin nu pentru mult timp. Incearca in schimb un stil care sa lase imaginatia sa lucreze: o bluza care sa cada pe umeri sau o fustita vaporoasa.

Nu e nevoie sa te incorsetezi intr-o pereche de blugi pana nu mai poti respira, cum nu e nevoie sa ai cele mai inalte tocuri. Incearca o pereche de pantaloni care sa iti arate formele si o pereche de sandale care sa se lege la glezna si care sa o scoata in evidenta. Balerinii sunt si ei o alegere potrivita. In magazinele TinaR o sa gasesti toate culorile de balerini pentru a putea sa-i asortezi cu ce vrei tu.

Chiar daca e vorba de o bratara norocoasa sau un ac de par, scoate-ti la vedere personalitatea prin accesorii bine alese. Este simplu sa faci asta! Poarta culoarea preferata, culorile pot spune multe. Poarta o bijuterie cu valoare sentimentala – un colier de la bunica ta, un inel primit de la prietena ta, etc. Si cel mai important este sa te imbraci in stilul tau obisnuit, doar ca un pic mai bine. Daca stilul tau este de diva, nu te imbraca precum Laura Ashley doar ca sa ii castigi inima.

Un alt lucru important de stiut este ca e, cu siguranta, nu o sa faca diferenta intre Manolo sau Mossimo, asa ca pastreaza hainele cu etichete impresionante pentru seara cu fetele in oras. Gandeste-te ca, daca apari imbracata ca o dintr-o revista de fashion, va fi poate un pic intimidat si cu siguranta se va gandi la cat timp va fi obligat sa il petreaca cu tine la cumparaturi ( si, in plus, se va intreba cati bani va trebui sa cheltuiasca cu tine intr-o relatie pe termen lung!). SUCCES:*

| anonim_8782 a răspuns:

Cu ceva decent si sa te simti in largul tau. k trebuie sa il atragi u ca persoana nu carpele de pe tine

| citina a răspuns:

Pai ia-ti o fusta de sigur niste cercei lungi un tricou mai simplu si cu pantofi sau sandale cu un pi de toc