| evaevaeva19 a întrebat:

Cum sa farmeci un baiat? Cum sa te imbraci si ce sa nu spui la prima intalnire?
Funda :* :*!

Răspuns Câştigător
| ZuZu252 a răspuns:

Pentru ca un baiat sa fie "fermecat" trebuie sa fii tu insati. Hainele pe care le porti trebuie sa te caracterizeze pe tine. Daca el te va placea nu e pentru faptul ca te imbraci nu stiu cum. Cat despre prima intalnire...acolo trebuie sa ai grija sa nu pari disperata. Si chiar sa ii arati ca nu iti pasa chiar asa mult cum e de fapt. Multa bafta kiss!

5 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Astea sunt fel si fel de detalii. Poti sa zici..vai o sa fiu asa. Daca ajungi sa ai ceva timp cu el vei deveni tu insati.oh go on

| epurasu a răspuns:

Sa nu-i spui ca nu mai esti virgina!

| Grimmjow69 a răspuns:

Flirteaza in toate modurile posibile. Spune-i ca arata ca precum statuia unui zeu grec, dar incearca sa faci asta pe un ton cat mai sincer.Clipeste usor din ochi pentru a parea vulnerabila, dar totusi greu de cucerit. Poti sa il atingi usor pe umar sau pe incheietura mainii, atunci cand razi la una din glumele lui.Inca odata, insa : Nu exagera.Barbatilor nu le place sa fie impinsi de la spate.Angajeaza-te intr-o conversatie serioasa, si expune-ti punctele de vedere, in loc de a aproba tacit, clatinandu-ti capul, parerile lui.

Bafta!

| Maxim96 a răspuns:

Fii tu insati si il vei cuceriwinking

| ByCats a răspuns:

Fii tu insati