| andreea_6763 a întrebat:

Credeti ca e in neregula sa te saruti cu un baiat de la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Depinde ce intelegi prin prima intalnire:
Daca prima intalnire inseamna prima data cand iesiti impreuna doar voi doi, dar de fapt va cunoasteti ce ceva vreme si ati mai vorbit, atunci parerea mea, nu e nimic in neregula.
Daca prima intalnire e chiar in ziua in care ai vazut baiatu pentru prima data si ai facut cunostinta cu el, atunci da, ceva nu e OK happy

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu una fac sex la prima intalnirelove struck

| emima a răspuns:

Daca il vezi de prima data si gata sari in bratele lui deodata da e in neregula dar daca va cun de mai demult si acum aty inceput relatia e in regula

| Roberto a răspuns:

Nu.De ce sa fie? Daca asta ai simtit si ti-a placut, e normal.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Elasexygagica hai sa ne intalnim rolling on the floor