| Ionela_7274 a întrebat:

Cum fac sa-mi creasca unghiile repede? Le am foarte mici si moi :d. Am folosit lichidul acela de la farmec dar nimic big grin Ce-mi recomandati? Sau tratamente. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| rebeca a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte bun si e important sa ai grija de ele mereu.Sa le faci sa creasca mai repede decat e normal nu poti, insa daca spui ca le ai moi banuiesc ca ti se si rup destul de des, da-le cu lac sau intaritor mereu.

4 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Ulei de masline. ti mainile in ulei de masline caldut si dupa te dai peste cu lamaie.happy:*

| cristina a răspuns:

Intaritor de la farmec
e cel mai bun
am incercat si eu cu ulei incins si degeaba
tot asa.
si am incercat intaritoru asta de la farmec si e chiar ffoarte bun
si e si ieftin. vreo 6-7 lei

| AngelaLily a răspuns:

Ulei de ricin sau cum a zis si Boobless, ulei caldut de masline.

| aLaLa a răspuns:

Eu stiam ca daca umbli foarte mult cu mainile prin apa iti cresc unghiile... Exemplu : eu cand ma apuc de inot imi tai unghiile odata la cateva zile.