| ChocolateAddict a întrebat:

Cum iese palette 10 min nuanta 660? Eu am parul blond inchis si mi-e frica sa nu iasa roscat.

3 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Nu chiar roscat; d,ruginiu zic eu,iti iese pentru ca ai o nuanta deschisa, natural si palette e vopsea puternica, singura.

| lauriss86 a răspuns:

Eu ma fac cu palette deluxe 679, nu stiu cum arata 660 dar cum mai toate marcile au la 6.6 cel mai aprins rosu ma gandesc ca ar cam trebui sa fie roscat si el, asa ca gandeste_te cum ai vrea sa ai parul si intreaba si vanzatoare poate are si alte marci cu alte nuante, pupici.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prepara putina vopsea cat pentru o suvita si vezi ce iti iese pe o suvita mai ascunsa.