| deutza_2137 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa imi ia un ondulator? va rog repede raspunsuri:**

Răspuns Câştigător
| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Hmthinking pai nu iti dau tie alocatia? Strange-o si tu 2-3 luni [ depinde ce ondulatoer vrei] si cumpara-ti singura happy. Sau daca nu ti-o dau ar fi o idee sa te intinzi la par,sau sa il lasi natural daca e mai lins dar sa il faci sa iti stea atat de urat incat sa le fie rusine, stiu si eu, si sa iti cumperelaughing.Sau de exemplu, la mine a fost foarte simplu :Vineri dimineata i-am zis tatalui meu ca am nevoie de unul si de fiecare data cand vorbeam cu el ii tot spuneam de ondulator.El spuse ca am deja placa, si ca o sa imi cumpere, dar nu acum iar ziua urmatoate am fost suparata tot timpul[ sau m-am facut, cel putinhee hee] iar tata, vazand ca chiar imi doresc, mii l-a luat chiar in acea zi:d. Dupa parerea mea parintii sunt fff usor de convinshappy Cel putin ai meihee hee Bafta:*

5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna.dar poti sa iti cumpeeri singura:)))

www.emag.ro

spui ca banii sunt pentru haine sau pentru o crema de cosuri etc... sunt f ieftine iar transportl e gratuit.

| andreeapap a răspuns:

Demonstrandu-le ca meriti acel ondulator.happy
-fa curat prin casa
-ajut-o pe mama ta la bucatarie
-joaca-te cu fratii si surioarele mai mici (daca ai)
-plimba cainele(daca i)
-fa curat prin curta matura spala aduna frunzele
-invata bine la scoala.

| deutza_2137 explică:

Wiliam eu nu il fac numai ondulat il fac si drept si ondulat!

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Multumesc pentru funda >big grin laughing

| William a răspuns:

Fetele cu parul cret sunt urate (parerea mea)