| emi_8585 a întrebat:

Cum imi pot face parul cret ca cel al shakirei?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga melodia "Whenever" si cant-o pana ti se increteste parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dupa ce ma spal pe cap imi usuc parul cu feonul si dupa il impletesc intr-o coada in varful capului, si il tin asa pana pe la 11 ziua, spalandul la 9 seara. Iese mult mai bine daca ai parul mai lung, oricum parul prinde foarte mult volum asa chiar daca parul tau nu are.

| Mirrre a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu mi'l spal si cand e umed..il dau cu spuma si il usuc cu feonul..iese dragutbig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mirrre):

Eu nu folosesc spuma pentru ca incarca parul, si la mine rezista parul cret cam pana la 8 seara ca dupa sta drept drept laughing.

| Mirrre a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing..la mine rezista ca eu am parul ondulat si imi tine. daca mi'l fac cu placa nu'mi tine decat cateva orehappy

| kibiusa99 a răspuns:

Mergi la coafor si ii spui coafezei tale ca vrei parul ei si ti-l face (si eu l-am avut asa in clasa a 3-a)

| AuA23 a răspuns:

Parerea mea e ca dupa ce te speli la cap sa iti impletesti tot parul in codite impletite si apoi sa-l dai cu spuma si fixativ

| Anda_Grigore_1998 a răspuns:

Seara iti poti impleti parul in suvite subtiri sau daca nu intro coada sau un coc dormi cu el prins peste noapte si gata! funda?