| Cata_3425 a întrebat:

Cum imi pot micsora putin buzele? ( sunt baiat)

Răspuns Câştigător
| alabala a răspuns:

Nu cred ca exista o metode de micsorare a buzelor, eventual de marire, sau operatie! Dc sa vrei sa ti le micsorezi cand vezi atatea fete care vor sa le aiba mai groase? pentru unele fete, baietii cu buzele mai pline sunt mai atragatori si saruta cel mai bine, deci nu fi nemultumit cu ce ai fost inzestrat! tongue

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Lasa-le asa! O sa-i multumesti lui Dumnezeu pentru asta! Incearca si fa un atu din ceea ce crezi tu ca este un defect! Saruta usor ca un fulg, umezesteti buzele cu limba(este foarte senzual!), plimba-ti buzele pe fata sau gatul fetelor pana le vezi cu pielea gainii! Atunci sa stii ca trebuie sa actionezi! Trebuie sa ai grija ca atunci cand saruti puternic o fata sa o faci numai pe gura, nu simultan pe ochi, buze si barba, ca o ventuza, adica sa fi mai delicat totusi!