| DrGennius a întrebat:

Salut
Sunt baiat si am buzele cam roșietice si mai groase cu ce sa dau sa le fac mai putin rosii ca zici ca sunt date cu ruj.

Răspuns Câştigător
| Axelrunda a răspuns:

Exista un strugurel care face culoarea mai palida, ar trebui sa incerci.

| DrGennius explică (pentru Axelrunda):

De unde il iau? cum cer...

| Axelrunda a răspuns (pentru DrGennius):

Ok, pai, eu stau in Germania, deci nu stiu magazinele din Romania. Dar du-te la un mall la un magazin cu lucruri cosmetice si cu de toate si intreaba exact ce vrei, un strugurel care iti fac buzele sa para mai palii

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă te-ai da cu ceva cred că mai urât s-ar vedea. Asta e, lasă-le așa cum sunt, naturale. Nu prea cred că ai ce să le faci altceva.