| Dreamy a întrebat:

Cum iti creste repede parul? Sampoane, Mastii, Amestecuri Naturale? Toate sunt bine-venite! Funda daca merge!

6 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Toate gama ravalid happy
este f bunawinking si mia ales de la balsam iti creste repede parul pecare il ai [hee hee] si iti cresc si alte fire, astfel parul tauva fi bogat si plin de volumwinking

am incercatwinking

funda? puppy dog eyes

| EVA_7591 a răspuns:

Ulei ricin+vit. A+ulei masline+galbenus de ou=succes!laughing

| Ayna a răspuns:

Eu am parul aproape pina la fund si pot sa spun ca in mare parte la mine el creste vara mai rapid.
Nu intelegeam de ce asa, pina cind nu am citit intr-un articol ca parului ii trebuie vitamine naturale care sunt gasite in fructe, ca sa creasca mai repede si sanatos.Atunci am inteles de ce la mine vara parul isi ia asa "viteza".
Vara pot spune ca maninc foarte multe fructe.Nu ma mai scoti din gradina bunicilor cu una cu douabig grin
La sfirsitul verii observ ca parul a crescut mai repede de cit cum a crescut tot anul!
Plus la aceasta poti face diferite masti.Tot ajuta!

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Din cate stiu eu uleiul de ricin este foarte bun pentru asa ceva, se gaseste in farmacii, trebuie sa aplici pe varfuri... sper sa te ajute happy

| omy_9418 a răspuns:

Iti spun un secret vedetele pun intr-un bol ulei de masline si amesteca cu miere de albine. Dar inainte trebuie sa iti speli foarte bine parul te usuci foarte puti si apoi ii pui amestecul sa stii ca merge, iar dupa lasi amestecul vreo 15 minute si dupa te speli ATENTIE! NU AMPLICA SI PE RADACINA TI SE INGRASA PARUL
Succes... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maseaza scalpul cu ulei de ricin si lasa-l sa actioneze 30 minute-1 ora, dupa care spala-te pe cap cu sampon de doua ori(pentru a indeparta uleiul ramas)si clateste bine. Fa lucrul acesta o data sau de doua ori pe saptamana.