| Mirela0876 a întrebat:

Cum mă conving pe mine ca sunt frumoasa?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In materie de frumusețe lasă-i pe ceilalți să aprecieze, ce zici?

| Kerre a răspuns:

Te poti uita dupa aprecierile celorlalti din jurul tau, fie ca sunt prieteni sau oameni straini. Oricum fiecare din noi avem o latura frumoasa.

| Cookie243 a răspuns:

Te uiti in oglinda si stii ca e cea mai buna varianta a ta. Ca daca este ceva de schimbat o poti face singura, pentru ca esti puternica.
Esti frumoasa pentru ca esti tu si pentru ca nimeni nu va mai fi ca tine.
Nu te mai stresa.
Esti frumoasa indifenret de cum arati. Important este sa fii o persoana buna sufleteste.