| vladutz_4725 a întrebat:

Cum pot sa conving o fata sa fie din nou cu mine?

9 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ameninta ca ii ucizi familia, am vazut eu intr-un film, e foarte convingator. Sau cu arma. Daca ea stie ca o vrei, las-o in pace. Daca vrea o sa fie cu tine.

| Dia a răspuns:

Demonstreaza`i ca o iubesti, ca ai face orice pentru ea, arata`i ca iti pasa de ea, arata`i ca esti curajos,[fara s te faci de ras]... si daca nu merge, inseamna ca nu mai are ochi pentru tine.
Suucces:*... uimeste`o! smug

| AnnY98 a răspuns:

Hey...pai ii zici cat de mult o placi sau te comporti cu ea diferit(in sensul bun al cuvantului), ii zici ca vrei sa fi din nou cu ea, etc
Bye!happy

| anonymus a răspuns:

Pentru inceput invata sa vorbesti.

| LallyLala a răspuns:

Comporta-te mine cu ea, demonstreaza-i ca relatia voastra mai merita o sansa.

| yonutz1 a răspuns:

Daca e fata calumea si nu e. qrva si daca te iubeste, trebuie doar sa ii demonstrezi ca si tu o iubesti. Daca nu te iubeste.nu mai incerca happy

Răspuns utilizator avertizat
| compaq15 a răspuns:

Degeaba, n-o sa fie la fel. decat daca esti disperat dupa **** ^^

| RobertaIulia a răspuns:

Buna! Eu zic,ca prima data castigai increderea, apoi dai un cadou, care o va atinge la suflet. Daca postasul trimite cererea la suflet ttul va decurge bine. D: