| ea0doar0ea a întrebat:

Cum ma pot epila in zona intima acasa? *sunt fata*

Răspuns Câştigător
| 1DeadMemories a răspuns:

Daca are par din abundenta e deranjant, nu conteaza varsta. Tunde l cu o foarfeca pana la baza, nu te rade, creste mai mult. Daca vrei sa dispara foloseste crema, epilatorul sau ceara sunt brutale.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu talent si cu stil

| bzbzbz a răspuns:

Toate suntem cu lama, dar ideal este epilatul cu ceara sau epilator chiar daca doare foarte tare. in cateva luni cu ceara ajungi sa nu te mai epilezi decat odata la 3 saptamani nu sa te stresezi tot la a2a zi cu lama

| lariko a răspuns:

Cu big-ul ..hahaha.

| CalvinKleinX a răspuns:

Cumparati un bic!