| wannabe a întrebat:

De ce am nevoie pentru a ma epila in zona intima? eventual niste indicatii

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Numai la un salon de specialitate, in cadrul unui coafor de obicei...nu face asta singura, zona respectiva este foarte sensibila si dureroasa si necesita un tratament aparte pe care il primesti acolo, altfel risti sa faci vreo infectie. Mergi acolo fara sa-ti fie rusine de ceva sau cineva, de-asta sunt aceste saloane, pentru noi femeile.

| marsy a răspuns:

Da. in jona de jos, este salon special pentru asa ceva. multe fete au fost.

| pinkangel a răspuns:

Chiar daca nu esti femeie poti incerca la un salon thinking nu e prea indicat sa incerci acasa... big grin

| wannabe explică:

Nus femeie laughing

| wannabe explică:

Buei eu cred ca nu mam facut inteles laughing eu vreau sa ma epilez in zona aia de "jos" rolling on the floorlaughing cum sa ma duc la salon laughing

| wannabe explică:

Topic closed!

never mind
am aflat singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept inainte si prima la dreapta, in sens giratoriu si de la capat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No, esti fata sau nu?straight face
orice ai fi, tot la salon trebuie' sa te duci! greu frate. greurolling eyes