| oanna_7222 a întrebat:

Cum ma pot ingrasa la picioare fara a asimila pe burta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul exercitiilor speciale pentru dezvoltarea musculaturii in zona respectiva.Pentru gambe(spre exemplu)ajuta genoflexiunile si unele modificari se vor vedea si in partea superioara a piciorului.Incepe usor, cu 30 facute zilnic sa o data la 2 zile(nu prea are importanta lucrul acesta)si pe masura avansezi la 50-60.Succes.

1 răspuns:
| TheGrooveStreet a răspuns:

Ei bine eu sunt baiat si mie imi plac mai mult fetele cu picioarele subtiri, si cred ca tuturor baietilorwinking