| ColorfulRainbow a întrebat:

Hey. Sunt slaba, nu ma deranjeaza... doar faptul ca nu am forme sad. M-as ingrasa dar mi-e frica ca voi face burta sau voi avea picioare groase. offf

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Du-te la un nutritionist

| Hevnoraak a răspuns:

Dacă te îngrași logic că o sa ai forme nedorite dar dacă lucrezi corpul o sa ai un trup mult frumos sculptat.

| 21ndstillachild a răspuns:

Fata fara forme? bleah, fata cu putina grasime, dar cu forme? mai putin bleah, de fapt chiar deloc bleah

| Analiaa a răspuns:

Bea multa apa. carne de porc pui dezosat fructe si mai ales apa ca tonifica corpul pentru forme daca incepi sa faci burta pa abdomene

| Vocaloid a răspuns:

Am o prietena care e tare slaba si in fiecare saptamana manaca 5 pachiete de chipsuri si nu prea se ingrasa deci poti sa te ingrasi oleaca sa pui 1-2-3kg pe tine asa poate vei avea forma.