| annyshiatat a întrebat:

Cum ma pot ingrasa la picioare?

Răspuns Câştigător
| roxanutza19 a răspuns:

De ingrasi la picioare daca mananci mult, adica prajeli, dulciuri sau chestii din astea, dar mai intai grasimea se pune pe burta, dupa aceea in talie si apoi pe picioare.

3 răspunsuri:
| ellaells a răspuns:

Buna. Nu te poti ingrasa doar la picioare. Grasimea se depune peste tot, uniform. Nu ai cum sa iti impui sa te ingrasi doar intr-un loc... si eu am avut aceeasi problema si mi s-a dat raspunsul de mai sus happy

| DerpyXD a răspuns:

Ce vrei sa spui?

| deeyutzza94 a răspuns:

Nu te poti ingrasa doar la picioare. Grasimea se depune pe tot corpul. :*