| Mirunik68 a întrebat:

Cum ma pot machia cu orice culoare(nu negru, prea strident pentru mine)fara sa vada mama?

Răspuns Câştigător
| sSeLL a răspuns:

Aaaa :D:D:D citzi ani la rind ma makiez fara sa vada mama (dar totusi uneori observa) cumparati un creion de ochii si tus si asa nu vei avea nevooie de prea mult timp si fardurii http://www.google.ro/......tp?/imgres numa c sa nu fie asa pronuntat! bafta

3 răspunsuri:
| crazyduck a răspuns:

Te poti macia cu roozzzzz

| crazyduck a răspuns:

Machia*

| xXxDanutssicaxXx a răspuns:

Machiazate dupa ce pleaca ea sau stai in baie si pana la urma o sa se sature sa te astepte si va pleca