| Roxanaaaa a întrebat:

Cine imi da si mie niste ideei pentru a ma machia dar nu prea strident. Funda si vot.

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Poi te dai cu rimel negrubig grin.Si jos de tot pe pleoapa aproape de radacina genelor te dai cu far de pleoapa sibtiire cu alb.si o sa arati foarte bine.Asa ochii par mai mari si mai luminati.Si nu o s aisi dea nimeni seama.Doar daca nu cumva pui prea mult fard.
funda?

3 răspunsuri:
| blackrose269 a răspuns:

Pai poti folosi nuante naturale.Gen maro, culoarea piersicii, lila.Iti poti da si cu rimel. Uite aici un exemplu http://www.ancabuzeamakeup.ro/......aciun.html iti arata cum te poti machia. Sper ca te ajuta. Funda?:D

| Ioanantonia a răspuns:

Gloss rozz si negru la ochi

| Roxanaaaa explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri