| iwannabeperfect a întrebat:

Cum percepeti fizic si moral fata perfecta?
dati-mi o poza de pe net cu o fata sau vedeta care vi se pare ca arata perfect fizic si insiruiti calitatile pe care le are dupa parerea voastra o fata perfecta.
funda**

8 răspunsuri:
| Amyyyyyyy a răspuns:

Cara Delevingne.
Mda dupa parerea mea ea este perfecta.
http://tattoos.fansshare.com/......ne-fb-hot/ displaying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea este dferita in ochii oricui :). Daca mie imi plac ochii caprui unii ii cosidera banali si asa mai departe.
In orice caz, ea mi se pare cute http://25.media.tumblr.com/......o1_500.jpg ochi albastrii, buze mari, par blond, inocenta, ten alb ..cam asta e idealul meu de perfectiune. :)

| hummmer a răspuns:

Si dacă-i proastă grămadă degeaba-i perfectă(nici nu cred că există aşa ceva,''nefotoşopată''nici una nu e ''perfectă'').
Şi câţi băieţi atâtea păreri de fete-perfecte.

Răspuns utilizator avertizat
| NoNameasdod a răspuns:

Nimeni nu-i perfect.
Dar atunci cand avem pe cineva, aceea persoana este pentru noi `perfecta`.
[Si pentru alte persoane apropiate/rude].

| AdelaAde7 a răspuns:

Sunt fatahee hee dar presupun ca pot sa imi daus i eu cu parereahee hee. Consider ca Jessica Alba este o femeie extraordinar de frumoasa deoarece este simple si foarte naturala, are trasaturi finute si nespus de frumoase O alta tipa pe care o apreciez pentru frumusete si naturalete este Selena Gomez nu imi place de ea dar este frumoasa, Megan Fox de astfel este deosebit de frumoasa e la noi din tara imi place foarte mult cum arata Simona Patruleasa e minunata, Madalina Ghenea are niste trasaturi de invidiat. Dupa parerea mea aceste femei sunt foarte frumoase nu sunt pe invers doar ca eu ca si femeie sau mai bine zis fata laughing le apreciez enorm frumusetea happy

| paty00 a răspuns:

Perfectiunea nu exista, dar te poti apropia destul de mult de ea prin perseverenta, ambitie. Din punctul meu de vedere "fata perfecta" este in primul rand inteligenta si in al doilea rand unica prin atitudinea si stilul ei-de aici va deriva si succesul si frumusetea. Important este sa fi tu insuti, sa te simti bine in pielea ta fiindca degeaba incerci sa arati precum altcineva----Noi oamenii aratam in exterior ceea ce purtam in interior, cum nu exista 2 oameni care sa simta si sa gandeasca identic asa nu vor exista nici persoane care sa arate la fel.
Tu doar simte-te comfortabil in pielea ta, alege ceea ce te face sa te simti puternica, increzatoare si automat vei avea impact asupra celorlalti.
Poti admira aspectul unei persoane si desigur poti imprumuta anumite lucruri din comportamentul ei daca simti ca se potrivesc cu felul tau de a fi.
Fi propriul tau model in viata, fi atenta la ce te avantajeaza si la ce nu, si nu uita inteligenta, caci prin frumusete atragi insa doar prin inteligenta fascinezi.
Multa bafta!

P.s. : Nu iti pot da un exemplu concret din media de fata perfecta, fiindca de la fiecare persoana(fie din viata fie din media) am invatat cate ceva adaugand felului meu de a fi elemente straine ce au devenit sarea si piperul personalitatii mele
Fi cea mai buna versiune a ta si atunci vei avea efect sigur asupra celorlalti.

| Shеili a răspuns:

Chiar daca sunt fata ma atrage din vedetele mai tinere Megan Fox

http://www.firsthdwallpapers.com/uploads/2013/04/megan-fox-wallpaper-16.jpg

Allison Harvard atragatoare pentru ochii ei mari, este top model

https://www.google.md/......ps?/search

Si din vedete mai putin tinere Marcia Cross o roscata foarte atragatoare dupa parerea mea
https://www.google.md/......ps?/search