| anonim5491 a întrebat:

Cum poate sa imi vina menstruatia mai repede?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Menstruatia nu o poti controla in sensul ca vrei sa ti vina mai repede sau sa te tina mai putin si alte chestii

| Dina a răspuns:

Ceea ce ai postat tu nu e o intrebare, e o prostie.Menstruatia nu poate veni atunci cind ne dorim noi, mai ales ca motivul tau de a veni mai repede este sa arati ca aesti LA MODA.

| anonim5491 explică (pentru Dina):

Nu de fapt am nevoi pentru ca ma duc intr-o tabara si pur si simplu am dureri ingrozitoare care vreau sa le petrec acasa ca acolo sa am timp sa ma distrez doar atat

| anonim5491 explică (pentru anonim5491):

Deja mi-a venit

| Dina a răspuns (pentru anonim5491):

Nu,nu poti face ca menstruatia sa vina mai repede.

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei.
Mai bine astepti sa-ti vina cand va trebui adica atunci cand este pregatit corpul tau. Nu poti sa grabesti procesul de maturizare mai inainte decat trebuie.Si crede-ma ca atunci cand o sa ai menstruatie o sa-ti doresti sa nu-ti fi venit laughingcel putin in timpul ei straight face

| Larsette a răspuns:

Nu ai cum. eventual sa o faci sa intarzie. Bea alcool sau ia anticonceptionale