| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa vina menstruatia mai repedecrying?

10 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nimic, Ana! --- doar glandele tale endocrine o pot controla. Numai bine!

| Kitty a răspuns:

Nu exista ceva cara sa-ti garanteze ca va veni mai repede. Insa poti incerca sa faci exercitii fizice.

| Alkyda a răspuns:

De ce vrei sa vina mai repede?

| oanaoany a răspuns:

Scumpo imi pare rau dar nu poti grabi faza asta ...se ia dupa mama.mai asteapta cand ai sa ai o sa fie un chin si ai sa te rogi ca sa nu mai ai asa ceva crede-ma...

| Christinne8 a răspuns:

Sa astepti. Nu vine cand vrei tu, ci cand este timpul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai menstruatie am de 6 ani, dar nu-i regulatacrying vreau sa se reguleze odata, sa am o zi anume.sad de exemplu acum trebuia sa-mi vina pe 20 si nu a venit nici acumsad

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Nu prea poti face nimic. menstruatia vine, daca este reglata, la timpul ei, nu-i comanzi tu cand sa vina sau cand nu.

| tia a răspuns:

Stai pe ceva cald, o perna electrica, sau pune ceva cald in dreptul burtii. Stiu ca ajuta.

| smile14 a răspuns:

Nu poti face nimic...ea vine la timpul ei!

| CristiCat a răspuns:

Daca vrei sa iti vina menstruatia mai repede pentru sani mai mari, incearca sa ti-i maresti mancand marar si fa anumite exercitii fizice. daca o crei ca sa fii ca celelalte fete, incearca sa faci bai fierbinti, la fel, miscare