| EmaX a întrebat:

Cum fac sa-mi vina menstruația mai repede? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca sa mananci mult ananas, am o cunostinta care a reusit asa laughing Stiu ca suna absurd da n-ai nimic de pierdut

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde de cati anisori ai, daca menstruatia ta este regulata sau nu, de activitatea ta sexuala avuta inante!
Si vorbeste cu mama ta!

| EmaX explică (pentru Fatamuntilor):

Neregulată. Înainte sa o fac pe 3 Octombrie ultimul meu contact a fost in Iulie.

| EmaX explică (pentru Fatamuntilor):

Am vorbit cu ea, dar nu-i spun despre sex

| Fatamuntilor a răspuns (pentru EmaX):

Daca contactul a protejat nu sa iti faci griji!
Menstruatia poate intarzia si din alte cauze!
NU are cum sa iti vina mai repede decat este programat!

| EmaX explică (pentru Fatamuntilor):

Pai trebuia sa-mi vina pe 28-29 Octombrie și suntem la mijlocul lui Noiembrie și nu mi-a venit.