| PanaDeIdei a întrebat:

Cum pot accesoriza o rochie neagra, putin decoltata? ce pantofi ar trebui sa port? Este destul de simpla happy Si mi-ar trebui pentru un eveniment intr-un club... FUNDAA

Răspuns Câştigător
| Buburuzăăăă a răspuns:

Pai ti-ar trebui un lantisor subtitel de argint stralucitor, iar la pantofi depinde cat de lunga e rochia daca e deasupra genunchilor iti recomand ceva gen opincute ( ai sa obosesti pe pantofi foarte inalti + ca se potriveste minunat ) daca e mai jos de genunchi taio. In club trebuie ceva scurt nu? Du-te la un croitor alege niste cercei discreti! si un ruj rosu aprins. Fundii?

3 răspunsuri:
| LittleLuciane a răspuns:

Niste pantofi cu toc dar depinde si ce geanta iti iei! daca ai una alba (plic) si cu pantofii albi

| stefania94 a răspuns:

Unii simpli sau cu putina platformă, puțin toc și roșii

| Andreutza098 a răspuns:

Buna
O poti accesoriza cu niste cercei in forma de bantulet si un lantisor de asemenea in forma de bantulet daca ai parul prins. Daca alegi sa mergi cu parul desprins incearca niste cercei mari.Niste pantofi negri cu toc ar fi ok.
O seara bunawinking