| gineldllk a întrebat:

Cum pot face sa am pielea mai alba stiu ca pielea se albeste dupa un timp da se ca iau colegi de mine si nu prea ma simt bine va rog sa ma ajutati dau funda pentru solutia cea mai buna!

Răspuns Câştigător
| LoadingName a răspuns:

Incearca asta,
1 galbenus de ou, 2 lingurite de miere, 2 lingurite de lapte si 2 lingurite de zeama de lamaie, amesteci ingredientele astea si le aplici pe piele timp de 20 de minute, sper sa iti functioneze.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai cum sa-ti albesti pielea, altfel crezi ca mai apela Michael Jackson la operatiile acelea daca puteai face asta prin pastile, creme si elemente naturiste? Uita de ce zic colegii si fii multumit asa cum esti.