| MonsteR_4456 a întrebat:

Deci, unei fete a avut sentimente pentru mine, dar totusi inca simt ca mai are acele sentimente, nu stiu cum sa fac "sa se dea de gol" laughing...ma ajutati pe mine cum as putea sa ma bag sub pielea ei?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Ai ceva personal de la ea? Un cadou, o carte, o bratara? Ceva care sa fi fost al ei sau care se leaga de voi? Trebuie sa raspuzi. Daca nu ai, cel mai bine e sa o intrebi personal, nu prin intermediari. Poti sa-i spui direct: draga mea, tu stii ca eu am nutrit cele mai frumoase sentimente fata de tine, am gresit cand. Te rog frumos iarta-ma. Nu stiu ce sentimente ai nutrit tu fata de mine, dar eu asi dori sa reinnoim relatia noastra, sau s-o luam de la inceput.Nu uita, fetele sunt foarte sensibile la vorbele frumoase.

2 răspunsuri:
| ////////////// a răspuns:

E neaparat s-o faci, citi ani ai de gindesti la asa timpenii, ce e pacat sa iubesti sau ce inteleg esti mindru, sau iti place sa fii singur stai singur dar daca te iubeste si tu nu o placi da-i pace sa traiasca cu sentimentele si viata ei.

| baietzelu a răspuns:

Cam greu.Aliaza-te cu o prietena de-a ei, si mituieste-o, sa o traga de limba, sa vezi daca mai are sentimente pentru tine.