| MădăLina51998 a întrebat:

:* Cum fac sa imi creasca cat mai repede unghiile? Funda la cel mai fun raspuns :*!

Răspuns Câştigător
| Blondddddddaaaaaa a răspuns:

Buna :*. Vad ca si tu vrei unghi mari si frumoase cam ca toate fetele, normal laughing, sunt destule lucrurile pentru ale avea, fiind ca si eu le-am folositt si acum sunt mari si frumoase :*.
Deci: in primul rand, odata pe saptamana ar fi bine sa le bagi in apa calduta cu lamaie si sa le ti putin acolo maxim 3-5 minute, dupa care cuticulele se vor imuia si vor avea o forma frumoasa de jos, dupa care sa le pilesti si sa le tai egal pe toate.
In al doilea rand cumparati un lac de protectie cu vitamina sau fara, si datee de cate ori ti se ia lacul dupa unghi puppy dog eyes. si ar fi bine sa le faci si cu oja in perioada cand cresc, ca sa nu se rupa :*. Ai grija de ele cat se poate de des, sa nu fie neingrijite deloc, sau fara lac pe ala sau protectie :3. Te pup, si sperrr ca te-am ajutat happy.

1 răspuns: